Raspored i tablica
Lige teniskih veterana 2022/23
1. TK Hercdal 6-5-1(36:18)........... 16
2. Klapa 6-4-2(36:18).................... 14
3. TK Mostar 6-4-2(34:20)............ 14
4. VTK Marineta 6-4-2(31:23)....... 14
5.TK Ragusa 6-3-3(28:26)........... 12
6. TK AS Orebić 6-1-5(15:48)........ 8
7. Solin 6-0-6(10:44)...................... 6
--------------------------------------------------
8. TK Cavtat 3-1-2 (7:20)................. 5
Prvi dio
I kolo (10.rujan 2022)
TK Hercdal - Solin 8:1
Klapa - Baterije 8:1(rez. se ne računa)
TK Cavtat - VTK Marineta 5:4 (rez. se ne računa)
TK AS Orebić - TK Mostar 3:6
II kolo (01 listopad 2022 g,)
TK Ragusa - VTK Marineta 6:3
TK AS Orebić - TK Cavtat (ne igra se)
Solin - Klapa 0:9
III kolo (15 listopad 2022 g.)
TK Hercdal - TK Ragusa 6:3
TK Mostar - Solin 8:1
VTK Marineta - TK AS Orebić 7:2
IV kolo (29 listopad 2022 g.)
TK Ragusa - TK AS Orebić 7:2
Solin - TK Cavtat (ne igra se)
TK Hercdal - Klapa 5:4
V kolo (05 studeni 2022 g.)
Klapa - TK Ragusa 7:2
TK Hercdal - TK Mostar 5:4
VTK Marineta - Solin 6:3
Drugi dio
VI kolo (18.ožujak 2023 g.)
Solin - TK AS Orebić 4:5
TK Špinut - VTK Marineta (ne igra se)
TK Cavtat - TK Hercdal 2:7(rez.se briše)
Klapa - TK Mostar 6:3
VII kolo (01 travanj 2023 g.)
TK Mostar - TK Ragusa 7:2
TK Cavtat - Klapa (ne igra se)
VTK Marineta - TK Hercdal 6:3
VIII kolo (22 travanj 2023 g.)
TK Ragusa - Solin 8:1
TK AS Orebić - TK Hercdal 0:9
VTK Marineta - Klapa 5:4
TK Mostar -TK Cavtat 9:0 bb (rez. se briše)
IX kolo (06 svibanj 2023 g.)
TK Cavtat - TK Ragusa (ne igra se)
TK Mostar - VTK Marineta 6:3
Klapa - TK AS Orebić 6:3
Polufinale (03 lipnja 2023 g.)
Finale i za treće mjesto (04 lipnja 2023 g.)
Raspored i tablica
sezona 2021/2022
Tablica nakon regularnog dijela
1. TK Špinut 6-4-2 (32:22)........ 14
2. TK Hercdal 6-4-2 (33:21)...... 14
........................................................
3. Klapa 6-4-2 (25:29)............... 14
4. TK Mostar 6-3-3 (31:23)....... 12
5. TK Cavtat 6-3-3 (23:31)........ 12
6. VTK Marineta 6-3-3 (25:29).. 12
........................................................
7. TK Orebić 6-0-6 (20:34).......... 6
Prvi dio
I kolo 18/19 rujna 2021
TK Orebić - Klapa 3:6
TK Cavtat - TK Mostar 6:3
TK Hercdal - TK Špinut 6:3
VTK Marineta slob
II kolo 02/03 listopad 2021
Klapa - VTK Marineta 5:4
TK Mostar - TK Hercdal 3:6
TK Cavtat - TK Orebić 5:4
TK Špinut slob.
III kolo 16/17 listopad 2021
Klapa - TK Cavtat 7:2
TK Orebić - TK Hercdal 4:5
VTK Marineta - TK Špinut 3:6
TK Mostar slob.
IV kolo 30/31 listopad 2021
TK Špinut - Klapa 8:1
VTK Marineta - TK Mostar 2:7
TK Hercdal - TK Cavtat 8:1
TK Orebić slob.
V kolo 13/14 studeni 2021
TK Hercdal - VTK Marineta 4:5
TK Cavtat - TK Špinut 6:3
TK Mostar - TK Orebić 6:3
Klapa slob.
Drugi dio
VI kolo 02/02 travanj 2022 g.
TK Mostar - Klapa 8:1
TK Špinut - TK Orebić 7:2
VTK Marineta - TK Cavtat 6:3
TK Hercdal slob.
VII kolo 23/24 travanj 2022 g.
Klapa - TK Hercdal 5:4
TK Orebić - VTK Marineta 4:5
TK Špinut - TK Mostar 5:4
TK Cavtat slob.
Razigravanje za polufinale 07/08 svibanj 2022 g.
1.TK Mostar - TK Cavtat
2. Klapa - VTK Marineta
Polufinale 21/22 svibanj 2022 g.
TK Špinut - pobjednik prvog para
TK Hercdal - pobjednik drugog para
Za treće misto 28/29 svibanj 2022 g.
Finale 04/04 lipanj 2022 g.
"Liga teniskih veterana Dalmacije"
Raspored i rezultati 2020/2021
Konačna tablica
1. TK Špinut
2. VTK Marineta
3. Klapa
3. TK Mostar
5. TK Cavtat
-------------------------
6. Stinice
7. Stobreč
8. TK Hercdal
9. TK Orebić
NOVA TABLICA
1. TK Špinut 4-4-0(21:15)............12
2. Klapa 4-2-2(20:16).................... 8
3. VTK Marineta 4-2-2(20:16)...... 8
4. TK Mostar 4-2-2(21:15)........... 8
5. TK Cavtat 3-0-3(8:19).............. 3
T A B L I C A
1. VTK Marineta 6-5-1 (31:23).....16
2. Klapa 6-4-2 (31:23)................. 14
3. TK Špinut 4-4-0 (24:12).......... 12
4. TK Cavtat 4-2-2 (19:17).............8
5. Stinice 4-1-3 (9:27)....................6
6. TK Mostar 3-1-2 (15:12)............5
7. Stobreč 3-0-3 (4:23)...................3
8. TK Hercdal 2-0-2 (8:10).............2
9. TK Orebić 2-0-2 (5:13)...............2
I kolo 19/20 rujan 2020
TK Mostar - TK Špinut 4:5
TK Cavtat - Stinice 8:1
VTK Marineta - TK Hercdal 5:4
Stobreč - Klapa 3:6
TK Orebić slob.
II kolo 03/04 listopad 2020
TK Mostar - Stobreč 8:1
TK Hercdal - Klapa 4:5
Stinice - VTK Marineta 1:8
TK Orebić - TK Cavtat 3:6
TK Špinut slob.
III kolo 17/18 listopad 2020
TK Cavtat - TK Hercdal
Stinice - TK Orebić 7:2
VTK Marineta - Stobreč 9:0
Klapa - TK Špinut 4:5
TK Mostar slob.
IV kolo 24/25 listopad 2020
Stobreč - TK Cavtat
TK Špinut - VTK Marineta 5:4
Klapa - TK Mostar 6:3
TK Hercdal - TK Orebić
Stinice slob.
V kolo 20/21 ožujak 2021
TK Mostar - VTK Marineta 5:4
Stinice - TK Hercdal
TK Orebić - Stobreč
TK Špinut - TK Cavtat 6:3
Klapa slob.
VI kolo 10/11 travanj 2021
TK Hercdal - Stobreč
TK Orebić - TK Mostar
Klapa - TK Cavtat 6:3
TK Špinut - Stinice 9:0
VTK Marineta slob.
VII kolo 24/25 travanj 2021
Stobreč - Stinice
TK Orebić - TK Špinut
TK Mostar - TK Cavtat 9:0
VTK Marineta - Klapa 5:4
TK Hercdal slob.
VIII kolo 08/09 svibanj2021
Klapa - TK Orebić
TK Cavtat - VTK Marineta 2:7
TK Špinut - TK Hercdal
Stinice - TK Mostar
Stobreč slob.
IX kolo 22/23 svibanj 2021
VTK Marineta - TK Orebić
Stinice - Klapa
Stobreč - TK Špinut
TK Hercdal - TK Mostar
TK Cavtat slob.
Razigravanje za polufinale 29/30 svibanj 2021
Polufinale 05/06 lipanj 2021
Za treće misto 12/13 lipanj 2021
Finale 19/20 lipanj 2021
"Liga teniskih veterana Dalmacije"
Raspored i rezultati 2019/2020
T a b l i c a
1. TK Špinut 7-6-1(43:20)................... 19
2. TK Mostar 7-5-2(37:26)................... 17
...................................................................
3. Klapa 7-4-3(37:26)........................... 15
4. VTK Marineta 7-4-3(32:31).............. 15
5. TK Cavtat 7-4-3(38:25)................... 15
6. TK Orebić 7-3-4(27:36).................... 13
....................................................................
7. Stinice 7-2-5(26:37)......................... 11
8. Marineta city 7-0-7(12:51)................ 7
I kolo 21/22 rujna 2019
TK Cavtat - TK Mostar 6:3
VTK Marineta - Stinice 6:3
TK Špinut - Klapa7:2
Marineta city - TK Orebić 4:5
II kolo 5/6 listopada 2019
Klapa - Stinice 7:2
VTK Marineta - TK Cavtat 7:2
TK Mostar - TK Orebić 7:2
TK Špinut - Marineta city 9:0 bb
III kolo 19/20 listopada 2019
TK Orebić - VTK Marineta 4:5
TK Cavtat - Klapa 4:5
Stinice - TK Špinut 4:5
Marineta city - TK Mostar 4:5
IV kolo 9/10 studenog 2019
TK Mostar - Klapa 6:3
TK Špinut - Orebić 6:3
Stinice - TK Cavtat 6:3
Marineta city - VTK Marineta 3:6
Drugi dio
V kolo 06/07 lipnja 2020
VTK Marineta - TK Špinut 2:7
TK Mostar - Stinice 9:0
TK Cavtat - TK Orebić 7:2
Klapa - Marineta city 9:0
VI kolo 13/14 lipnja 2020
TK Špinut - TK Mostar 7:2
TK Orebić - Stinice 6:3
Klapa - VTK Marineta 7:2
Marineta city - TK Cavtat 0:9
VII kolo 20/21 lipnja 2020
TK Cavtat - TK Špinut 7:2
TK Orebić - Klapa 5:4
VTK Marineta - TK Mostar 4:5
Stinice - Marineta city 8:1
Razigravanje za polufinale
27/28 lipnja 2020
Klapa - TK Orebić
VTK Marineta - TK Cavtat
Polufinale
04/05 srpnja 2020
Finale
11/12 srpnja 2020
RASPORED I TABLICA SEZONA 2018/19
1. TK Mostar 6-5-1(37:17)................16
2. TK Špinut 6-5-1(36:18).................16
------------------------------------------------------
3. Klapa 6-5-1(35:19)........................16
4. TK Ragusa 6-3-3(25:29)...............12
5. VTK Marineta 6-2-4(24:30)...........10
6. Stinice 6-1-5(12:42)...................... 8
------------------------------------------------------
7. TK Orebić 6-0-6(20:34)................. 6
I kolo 22/23 rujna 2018
Stinice - Klapa 2:7
TK Ragusa - VTK Marineta 5:4
TK Orebić - TK Mostar 4:5
TK Špinut slobodan
II kolo 13/14 listopada 2018
TK Špinut - TK Ragusa 5:4
Klapa - TK Orebić 7:2
TK Mostar - VTK Marineta 7:2
Stinice slobodne
III kolo 27/28 listopada 2018
Stinice - TK Orebić 5:4
TK Mostar - TK Špinut 6:3
VTK Marineta - Klapa 4:5
TK Ragusa slobodna
IV kolo 10/11 studenog 2018
Klapa - TK Mostar 6:3
TK Orebić - TK Špinut 2:7
TK Ragusa - Stinice 9:0
VTK Marineta slobodna
V kolo 30/31 ožujak 2019
VTK Marineta - TK Orebić 5:4
Klapa - TK Ragusa 7:2
TK Špinut - Stinice 8:1
TK Mostar slobodan
VI kolo 13/14 travanj 2019
TK Špinut - VTK Marineta 7:2
Stinice - TK Mostar 2:7
TK Orebić - TK Ragusa 4:5
Klapa slobodna
VII kolo 27/28 travanj 2019
TK Mostar - TK Ragusa 9:0
Stinice - VTK Marineta 2:7
Klapa - TK Špinut 3:6
TK Orebić slobodan
Razigravanje za polufinale 11/12 svibanj 2019
Polufinale 18/19 svibanj 2019
Za treće mjesto 25/26 svibanj 2019
FINALE 01/02 lipanj 2019
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RASPORED I TABLICA SEZONA 2017/18
KONAČNA TABLICA
1. KLAPA 8-7-1(47:25)..................................... 22
2.TK ŠPINUT 8-7-1(46:26)............................... 22
------------------------------------------------------------------
3.TK DUBROVNIK 8-7-1(44:28)....................... 22
4. TK MOSTAR 8-5-3(52:20)............................. 18
5.TK HERCEGOVAC 8-4-4(34:38).................... 16
6. VTK MARINETA 8-3-5(42:30)....................... 14
-------------------------------------------------------------------
7. TK RAGUSA 8-2-6(34:38).............................. 12
8. TK OREBIĆ 8-1-7(14:58)............................... 10
9. STINICE 8-0-8(20:52)...................................... 8
I kolo 23/24 rujan 2017
VTK Marineta - Stinice 8:1
TK Mostar slobodan
TK Špinut - TK Orebić 9:0
TK Dubrovnik - TK Hercegovac 5:4
TK Ragusa - Klapa 1:8
II kolo 07/08 listopad 2017
Klapa - TK Dubrovnik 9:0
TK Hercegovac - TK Špinut 4:5
TK Ragusa - TK Mostar 4:5
TK Orebić - VTK Marineta 1:8
Stinice slob.
III kolo 21/22 listopad 2017
TK Hercegovac - TK Ragusa 5:4
TK Mostar - Klapa 4:5
TK Orebić - TK Dubrovnik 2:7
Stinice - TK Špinut 2:7
VTK Marineta slob.
IV kolo 28/29 listopad 2017
TK Špinut slob.
Klapa - TK Hercegovac 5:4
TK Dubrovnik - Stinice 7:2
TK Ragusa - TK Orebić 8:1
VTK Marineta - TK Mostar 1:8
V kolo 11/12 studeni 2017
TK Orebić slob.
VTK Marineta - TK Hercegovac 4:5
TK Špinut - Klapa 7:2
TK Mostar - Stinice 9:0
TK Dubrovnik - TK Ragusa 8:1
DRUGI DIO
VI kolo 24/25 ožujak 2018
TK Dubrovnik - TK Mostar 6:3
TK Ragusa - TK Špinut 4:5
Klapa - VTK Marineta 5:4
TK Hercegovac slob.
TK Orebić - Stinice 5:4
VII kolo 07/08 travanj 2018
Stinice - TK Hercegovac 4:5
TK Mostar - TK Orebić 9:0
Klapa slob.
VTK Marineta - TK Ragusa 9:0
TK Špinut - TK Dubrovnik 3:6
VIII kolo 21/22 travanj 2018
TK Špinut - TK Mostar 5:4
TK Ragusa slob.
TK Dubrovnik - VTK Marineta 5:4
Klapa - Stinice 6:3
TK Hercegovac - TK Orebić 6:3
IX kolo 05/06 svibanj 2018
TK Orebić - Klapa 2:7
Stinice - TK Ragusa 4:5
TK Dubrovnik slob.
TK Mostar - TK Hercegovac 8:1
VTK Marineta - TK Špinut 4:5
Razigravanje za play-off 19/20 svibanj 2018
Polufinale 26/27 svibanj 2018
Za treće misto 02/03 lipnja 2018
Finale 09/10 lipanj 2018
TABLICA REGULARNOG DIJELA 2016/17
1. TK DUBROVNIK 7-6-1 (40:23)....................... 19
2. TK ŠPINUT 6-5-2 (39:24)................................ 17
3. HERITAGE TENNIS CLUB 7-5-2(41:22)......... 17
4. KLAPA 7-4-3 (33:30)....................................... 15
5. TK HERCEGOVAC 7-3-4 (24:39).................... 13
6. VTK MARINETA 7-3-4 (29:34)........................ 13
7. STINICE 7-1-6 (24:39)....................................... 9
8. TK RAGUSA 7-1-6 (22:41)................................ 9
RASPORED TAKMIČENJA I REZULTATI
PRVI DIO
I KOLO 17/18RUJAN 2016
TK DUBROVNIK slobodni
TK ŠPINUT - TK RAGUSA 8:1
VTK MARINETA - KLAPA 3:6
HRVATSKI SOKOLOVI - TK HERCEGOVAC 5:4
STINICE - HERITAGE TENNIS CLUB 2:7
II KOLO 01/02 LISTOPAD 2016
TK HERCEGOVAC - STINICE 6:3
HERITAGE TENNIS CLUB slobodni
KLAPA - HRVATSKI SOKOLOVI 5:4
TK RAGUSA - VTK MARINETA 2:7
TK DUBROVNIK - TK ŠPINUT 6:3
III KOLO 15/16 LISTOPAD 2016
TK ŠPINUT slobodni
HRVATSKI SOKOLOVI - TK RAGUSA 5:4
VTK MARINETA - TK DUBROVNIK 5:4
STINICE - KLAPA 3:6
HERITAGE TENNIS CLUB - TK HERCEGOVAC 6:3
IV KOLO 29/30 LISTOPAD 2016
KLAPA - HERITAGE TENNIS CLUB 3:6
TK RAGUSA - STINICE 4:5
TK DUBROVNIK - HRVATSKI SOKOLOVI 6:3
TK HERCEGOVAC slobodni
TK ŠPINUT - VTK MARINETA 5:4
V KOLO 11/12 STUDENI 2016
HRVATSKI SOKOLOVI - TK ŠPINUT 0:9 bb
STINICE - TK DUBROVNIK 4:5
HERITAGE TENNIS CLUB - TK RAGUSA 6:3
TK HERCEGOVAC - KLAPA 6:3
VTK MARINETA slobodni
DRUGI DIO
VI KOLO 18/19 OŽUJAK 2017
TK RAGUSA - TK HERCEGOVAC 6:3
KLAPA slobodni
TK DUBROVNIK - HERITAGE TENNIS CLUB 5:4
TK ŠPINUT - STINICE 6:3
VTK MARINETA - HRVATSKI SOKOLOVI 9:0 bb
VII KOLO 01/02 TRAVANJ 2017
STINICE - VTK MARINETA 4:5
HRVATSKI SOKOLOVI slobodni
HERITAGE TENNIS CLUB - TK ŠPINUT 4:5
TK HERCEGOVAC - TK DUBROVNIK 1:8
KLAPA - TK RAGUSA 6:3
VIII KOLO 22/23 TRAVANJ 2017
TK DUBROVNIK - KLAPA 6:3
TK ŠPINUT - TK HERCEGOVAC 9:0
TK RAGUSA slobodni
VTK MARINETA - HERITAGE TENNIS CLUB 1:8
HRVATSKI SOKOLOVI - STINICE (neigra se)
IX KOLO 06/07 SVIBANJ 2017
HERITAGE TENNIS CLUB - HRVATSKI SOKOLOVI (neigra se)
TK HERCEGOVAC - VTK MARINETA 5:4
KLAPA - TK ŠPINUT 6:3
STINICE slobodni
TK RAGUSA - TK DUBROVNIK 3:6
RAZIGRAVANJE ZA PLAY-OFF 13/14 SVIBANJ 2017